Kajtech

+48 605 970 550
PL

Naszym priorytetem są wysokiej klasy maszyny do formowania wtryskowego oraz wydmuchowego.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z tego typu maszynami. Nie są nam również obce najnowsze trendy w specjalistycznym osprzętowaniu do formowania w tworzywie sztucznym, a co więcej dążymy do spełniania wymagań i oczekiwań naszych klientów.

Współpracujemy z wybitnymi producentami maszyn zarówno do wtrysku jak i wydmuchiwania, dlatego też każda maszyna, którą dostarczamy jest najwyższej jakości. Dbamy, aby każdy element maszyny był jej niezawodnym elementem. Również nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze maszyny były coraz bardziej innowacyjne oraz aby gwarantowały naszym klientom, że ich produkt będzie dokładnie tym, czego potrzebują.

Nigdy również nie zapominamy, że podstawą jest odpowiednie doradztwo

Zawsze pomagamy dobrać poszczególne elementy maszyny, wspólnie z klientami omawiamy ich wymagania i na ich podstawie pomagamy podjąć decyzje dotyczące wszelkiego rodzaju osprzętowania jak i peryferii. Zależy nam, aby maszyny, na których Państwu zależy posiadały takie parametry, jakie są niezbędne w spełnieniu nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

W naszej firmie podstawą jest również serwis. Pracują u nas wysokiej klasy specjaliści, którzy pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn. Nieustannie dbamy o to, aby w razie potrzeby zagwarantować Państwu wsparcie techniczne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym szczeblu współpracy, począwszy od stworzenia wspólnego projektu maszyny, dalej przez doradztwo, dbanie o realizację Państwa zamówienia i kończąc na specjalistycznym serwisie dostarczanych przez nas maszyn. Każdy z naszych pracowników to specjalista, który pomoże Państwu rozwiązać wszelkiego rodzaju wątpliwości, problemy czy uszkodzenia techniczne.